Jak peeling rękawicą wpływa na pory?

12.07.2022

Korzystanie z rękawicy złuszczającej to sposób na piękną i gładką skórę. W sposób szczególny działa ona jednak również na pory, które stanowią jedną z głównych przyczyn problemów cery. Jak dokładnie rękawica na nie wpływa oraz dlaczego warto ją stosować właśnie w tym przypadku? Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów.

Rękawica do peelingu i jej oddziaływanie na pory skóry

Pory są mikroskopijnymi otworami, które są widoczne w skórze i to przez nie uchodzą mieszki włosowe połączone z gruczołami łojowymi. Niestety taka fizjologia sprawia, że bardzo często dochodzi do ich zapychania się, właśnie wskutek nagromadzenia się potu.

W takiej sytuacji jedwabna rękawica oczyszczająca to doskonałe rozwiązanie, które świetnie sobie z nimi poradzi. Przede wszystkim doprowadzi do oczyszczenia porów, czyli usunięcia z nich toksyn i zabrudzeń. Kolejno natomiast sprawi, że pory ulegną zwężeniu. Tym samym będą znacznie mniej widoczne i będą gromadzić w sobie mniej zanieczyszczeń. Rękawica zadziała więc niczym naturalna mikrodermabrazja, ale za zdecydowanie niższą cenę.

Stop z problematycznymi porami!

Kluczem w przypadku rozszerzonych i zapchanych porów jest odpowiednia, regularna pielęgnacja. Własna rękawica złuszczająca zdecydowanie w tym pomaga, jest bowiem wyjątkowo łatwa w użyciu, a także można stosować ją samodzielnie, bez konieczności udawania się do gabinetu kosmetycznego.

To także ogromna oszczędność pieniędzy, rękawica może być bowiem używana wielokrotnie, a kosztuje mniej, niż większość zabiegów w takich gabinetach. Jest także w pełni naturalna, bo wykonana w 100 procentach z jedwabiu, a także testowana dermatologiczne i alergologicznie. Dlatego też jej regularne stosowanie to doskonały sposób na walkę z porami.

Masz problem z rozszerzonymi i zanieczyszczonymi porami? Jeśli tak, to nasza jedwabna i w pełni naturalna rękawica może być doskonałym sposobem, aby sobie z nimi poradzić. Oczywiście ma ona również wiele innych zalet, w tym przyspiesza krążenie krwi oraz zapobiega cellulitowi. Zachęcamy do zakupów.